Zamówienie produktu, zadzwoń (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644

Wykonaliśmy już dla Ciebie wycenę i projekt, które zostały przez Ciebie zaakceptowane. Możemy więc przejść do produkcji. Zanim jednak powstanie Twój medal, musisz złożyć zamówienie. Zazwyczaj jest to równoznaczne z akceptacją projektu, jednak w przypadku wprowadzania zmian, prosimy o jednoznaczną decyzję w momencie, kiedy projekt będzie już spełniał Twoje oczekiwania.

U nas możesz zamówić:

Przy składaniu zamówienia podaj swoje dane i informacje, które znacznie przyśpieszają proces realizacji zamówienia – swoje produkty otrzymasz szybciej! Będziemy potrzebować danych płatnika bądź zamawiającego. Kolejnym etapem jest płatność, a te dane pozwolą nam bez problemu stwierdzić, który przelew został wykonany przez Ciebie.

Zamówienie możesz składać na dowolną ilość produktów. Wykonujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak również realizujemy zamówienie na duże nakłady. Pamiętaj, że im większy nakład, tym niższa cena. Każdy medal, emblemat i statuetka wykonywane są indywidualnie na zlecenie klienta, niezależnie od tego, czy jest to jeden czy większa ilość egzemplarzy. Dzięki nowoczesnym maszynom i oprogramowaniu możemy wykonać kilka identycznych medali, gwarantujemy 100% powtarzalność.

Spodobał Ci się nasz projekt? Jesteś usatysfakcjonowany ceną, którą Ci zaproponowaliśmy? Teraz dzieli Cię już znacznie mniej kroków od otrzymania gotowego produktu. Czekamy na akceptację projektu i złożenie ostatecznego zamówienia. Projekt jest już gotowy, chcemy go zrealizować, aby uszczęśliwić kolejnych klientów i osoby, na szyjach których zawisną oryginalne medale.

Zamówienie najwygodniej złożyć drogą mailową. Możesz również do nas zadzwonić w celu ustalenia szczegółów, być może masz jakieś pytania. Czekamy na Ciebie ponadto w naszym sklepie. Przyjdź, złóż zamówienie, poznaj nasze produkty, dowiedz się o nas więcej.