Nadruk Luxor – medale szklane z nadrukiem

Znajomość technik zdobienia metali, szkła czy drewna jest wpisane w naszą branżę. Produkcja medali wymaga od nas nie tylko technicznego umysłu, ale też zmysłu artysty. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i metod, dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować klientowi coś wyjątkowego i unikalnego. Wśród technik zdobienia wyróżnić należy technologię LuxorJET, którą stosujemy podczas produkcji medali z nadrukiem.

Nadruk Luxor charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów. Pozwala on na naniesienie dowolnej grafiki lub napisu na powierzchnię medalu. Ponadto możliwe jest umieszczenie ich zarówno na jednej, jak też na dwóch stronach medalu, a więc mamy do wykorzystania znacznie większą powierzchnię, niż jest to w przypadku innych rodzajów medali, które możesz u nas zamówić. Nadruk Luxor jest bezpośrednio nanoszony na medal. Może być to dowolna grafika lub zdjęcie czy imię. To sprawia, że medale z nadrukiem są wybierane nie tylko jako nagroda dla zwycięzców czy forma odznaczenia zasłużonych osób, ale też dla dzieci np. jako prezent na urodziny czy oryginalna pamiątka dla naszych bliskich.

Powierzchnia medalu może zostać przyozdobiona na dowolny kolor. Nadruk Luxor umożliwia tworzenie prawdziwych artystycznych dzieł, co w połączeniu z tak szlachetnymi materiałami, jakimi jest szkło, zapewnia niepowtarzalny efekt. Nadruk Luxor stosujemy nie tylko na medale, ale również przy produkcji i zdobienia statuetek. Wykorzystujemy do tego nowoczesne urządzenia drukarskie, dzięki którym nadruk jest trwały i odporny na wpływ czynników zewnętrznych.

Nadruk Luxor:

Nadruk Luxor polecamy tym najbardziej wymagającym pod względem estetyki klientom. Wykonamy dla Ciebie medal z dowolną grafiką, napisem, zdjęciem i imieniem.