Medale rodzinne – Twoi bliscy na nie zasługują

 

Medal w sporcie jest najwyższym odznaczeniem, szczególnie ten złoty. To nagroda za największe osiągnięcia dla najlepszych sportowców. Kojarzymy je ze szczególnymi chwilami, jak ceremonia medalowa, przy której rozbrzmiewa hymn. Już wiesz więc, że medale mają szczególne znaczenie dla tych, które je otrzymują. A gdyby tak obdarować nimi tych, których kochamy i cenimy najbardziej?

Medal dla mamy i taty

Za co najbardziej cenisz swoich rodziców? Zawdzięczasz im naprawdę dużo, ale z pewnością są takie rzeczy, za które chciałbyś im podziękować w sposób szczególny. Może są to najsmaczniejsze pierogi z jagodami mamy? A może samochód, który otrzymałeś od taty, który postanowił kupić sobie nowy? Medale rodzinne to odznaczenia za wyjątkowe zasługi, forma podziękowania i uznania. Medal z napisem „Mistrzyni gotowania” czy też „Najlepszy tata na świecie” na pewno ucieszą Twoich rodziców.

Medal dla córki i syna

Twoja córka wygrała konkurs recytatorski? Twój syn strzelił najwięcej bramek w ostatnim meczu? Zapewne jesteś z nich dumny, a oni zasługują na specjalną nagrodę. Medale rodzinne to idealny sposób na uszczęśliwienie najmłodszych. Wykonamy dla Ciebie medale kolorowe i z nadrukiem, z dowolnym napisem i grafiką, a nawet ze zdjęciem Twojego dziecka. Medal z napisem „Król strzelców” czy też „Mały Wielki Recytator” będą dowodem na to, że dostrzegasz każde – małe i duże osiągnięcia swoich dzieci.

Medal dla siostry i brata

Jeżeli masz siostra lub brata, to jesteś prawdziwym szczęściarzem! To osoby nam najbliższe, z którymi w dzieciństwie się kłócimy, aby potem, kiedy dorośniemy, kochać się nad życie. Chcesz sprawić przyjemność siostrze lub bratu? Wywołać uśmiech na ich twarzach? „Najlepsza siostra na świecie”, „Brat nie do podrobienia”, „Najlepsza powierniczka”, „Brat, na którego zawsz mogę liczyć”… Masz inny pomysł na napis na medalu? Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie medal rodzinne dla mamy, taty, córki, syna, rodzeństwa, a może też babci i dziadka…