Statuetki… po każdym zwycięstwie jest stosowna nagroda

W każdych zawodach jest zwycięzca, który powinien być odpowiednio nagrodzony. Nieważne, czy są to zawody sportowe czy też rywalizacja w innej dziedzinie, nigdy nie powinniśmy zapominać o wyróżnieniu tych najlepszych. Jedną z form nagrody są statuetki, szczególnie popularne w świecie sportu, chociaż coraz częściej można się z nimi spotkać np. podczas konkursów muzycznych, plastycznych itp. Statuetki stanowią również miły gest w kierunku sponsorów i organizatorów imprez, forma podziękowania za starania i trud, jakie rodzice włożyli w wychowanie swoich dzieci.  To również doskonała alternatywa dla innych prezentów dla nauczycieli i osób zasłużonych. Mają szerokie spektrum zastosowania, są uniwersalne, ponieważ mogą przybierać różne formy i kształty, być wzbogacone o stosowną grafikę, grawer oraz napis.

 

Proponujemy klasyczne i oryginalne projekty statuetek. Jeżeli nie masz pomysłu, jak powiedzieć „dziękuję” lub „gratuluję”, to nasza oferta będzie dla Ciebie doskonałą inspiracją. Wykonujemy statuetki na specjalne zamówienie klienta, ponieważ wiemy, że ma ona charakter wyjątkowy i nie może być jedną z wielu, a tą jedyną i niepowtarzalną.

Statuetki w różnych wariantach

Łączymy wysoką jakość z niepowtarzalną estetyką. Jako największe wyróżnienie polecamy statuetki szklane, które prezentują swoim wyglądem najwyższy kunszt artystyczny. Lekkie, ale wytrzymałe są statuetki wykonane z drewna, doskonała opcja dla miłośników stylu rustykalnego i retro. Statuetki odlewane o solidnej konstrukcji to unikalny design i wysoka trwałość, a statuetki 3D to oryginalna nagroda uznaniowa, która z każdej perspektywy prezentuje się inaczej. Możesz również zdecydować się na statuetki plastikowe, które są ekonomicznym, ale ciekawym rozwiązaniem, a dla najbardziej wymagających klientów polecamy statuetki PX, które zachwycają kształtem, kolorem i formą.

 

Jaką statuetkę Ty wybierzesz? Komu chcesz podziękować, kogo chcesz nagrodzić? Pomożemy Ci wyrazić wdzięczność oraz pogratulować najlepszym – tym, którzy zasługują na najwyższe trofeum.