Projekt medalu zgodnie z Twoimi wytycznymi

To klient jest naszą główną inspiracją. Zawsze dążymy do zadowolenia i satysfakcji klienta, chcemy, aby otrzymał on od nas to, czego oczekuje. Projekt medalu wykonujemy zawsze po wycenie i jej akceptacji. Na podstawie wszystkich informacji, danych i ewentualnych rysunków oraz zdjęć przygotowujemy dla klienta projekt, który ma być wizualnym przedstawieniem tego, co zrodziło się w głowach naszych i klienta. To jego akceptacja jest dla nas sygnałem, że możemy rozpocząć produkcję.

Projekt wykonujemy z wykorzystaniem zaawansowanych programów komputerowych przeznaczonych do tworzenia grafiki 3D, grafiki wektorowej. Ma to na celu zaprezentowanie klientowi projektu możliwie jak najbardziej zbliżonego do wyglądu produktu finalnego. Pracujemy m.in. na takich programach, jak Corel i AutoCad, ufamy najlepszym programom, które są nieustannie rozwijane oraz udoskonalane, z czego również oczywiście korzystamy.

Projekt w dwóch etapach

Przy projektowaniu koncentrujemy się przede wszystkim na modelowaniu komputerowym 3D. Projekt medalu wykonujemy w dwóch etapach, a mianowicie na początku powstaje wstępna wizualizacja w programie Corel, po czym przechodzimy do wykonania projektu odlewu medalu w programie AutoCad. To sprawia, iż projekt zgadza się z wymaganiami technicznymi zgodnymi z techniką odlewy.

Klient otrzymuje od nas projekt, będący wizualizacją zamówionego przez niego medalu. W ten sposób tworzymy m.in. medale odlewane, medale z pleksi, medale z drewna, medale szklane i tłoczone. Klient ma czas na zastanowienie, przeanalizowanie każdego szczegółu i poinformowanie nas o konieczności ewentualnych poprawek. Po jego akceptacji możemy przejść do kolejnych etapów realizacji zamówienia, czyli zamówienia, płatności, produkcji i oczywiście wysyłki, która kończy projekt, niekoniecznie współpracę. Cenimy sobie zaufanie naszych klientów, z wieloma współpracujemy już od kilku lat, stawiamy na pielęgnowanie długotrwałych relacji.