Masz ograniczony budżet na nagrody? My mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

 

Organizujesz event biznesowy, czy turniej piłkarski lub imprezę szkolną i szukasz medali uszytych na Twoją miarę. Szukasz oszczedności a impreza pochłonęła już sporo wydatków? A nie kupiłeś jeszcze medali i szukasz czegoś tanie i ładnego. Chcesz żeby medale były unikalne,  ale nie wiesz czy wystarczy Ci pieniedzy.  Zadzwoń do nas wybierzemy odpowiedni rodzaj medalu do rangi imprezy i budżetu jakim dysponujesz.

 

Organizujesz imprezę  szkolną lub sportową, z ogrniczonym budżetem. Szukasz wyjątkowych unikalnych medali, statuetek w atrakcyjnej cenie. Zadzwoń pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj trofeów sportowych. Tel. +48 669-644-644. Ceny medali zaczynają się od 1 zł.

 

 

Medale dopasowane do Twojego budżetu!

Od początku swojej działalności mamy na uwadze potrzeby i możliwości finansowe naszych klientów, dlatego nasza oferta jest bardzo szeroka i mamy do zaoferowanie kilkaset gotowych medali ale także kilkanaście rodzajów medali na zamówienie.  Nasza oferta jest tak skonstruowana, by każdy mógł odnaleźć produkt dla siebie. Mamy do zaoferowania medale w kiku zakresach cenowych:

 

 

 

 

Zaprszamy do zobaczania wszystkich wzorów gotowych medali ekonomicznych w naszym Katalogu.