Grawerowanie laserem – personalizujemy medale i trofea

Medal jest jeszcze cenniejszy, kiedy jest odpowiednio spersonalizowany, czyli jest wykonany z myślą o konkretnej osobie. Nie zawsze jest to możliwe, szczególnie w przypadku zawodów sportowych, kiedy wszystko jest możliwe. Grawerowanie laserem pozwala nie tylko uzupełnić medal czy statuetkę o imię, ale również o inny dowolny napis. Dzięki temu na medalu może znaleźć się informacja o wydarzeniu, data czy też nazwy sponsorów. Grawerowanie laserem daje ogromne możliwości personalizacji. U nas jest to usługa dostępna dla medali szklanych i metalowych.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami przeznaczonymi do grawerowania laserowego. Dzięki temu każdy wykonany przez nas grawer cechuje się perfekcyjnym odwzorowaniem, wysokim poziomem estetyki. Wybór wydajnego sprzętu umożliwia nam efektywną pracę, wykonanie dużej ilości grawerów w znacznie krótszym czasie. Grawerowanie laserem jest procesem szybkim oraz bardzo precyzyjnym.

Laser to szybkość znakowania, wzrost produktywności, wysoka wydajność i atrakcyjna cena – to korzyści zarówno dla nas – producentów, jak również naszych klientów.

Grawer wykonujemy na szkle i na metalach. Proponujemy go klientom zamawiającym medale i statuetki. Za każdym razem zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły, laser pozwala nam być jeszcze lepszymi perfekcjonistami.

Grawerowanie laserem stanowi trwałe znakowanie powierzchni w celu personalizacji i dekoracji medalu. Początkowo technologia ta była pracą ręczną, dzisiaj kiedy mamy dostęp do zaawansowanych technicznie maszyn, możemy grawerować szybciej, dokładniej i wydajniej.

Grawerowanie laserem odbywa się z wykorzystaniem wiązki światła, która jest emitowana na powierzchnię obrabianą pod kątem prostym. Umieszczona na szynach głowica laserowa wycina kolejno poszczególne elementy rysunku. Operatorem urządzenia jest komputer, którego pracę kontroluje jeden z pracowników. Grawerowanie laserem wyróżnia się wysoką dokładnością, elastycznością i szybkością oraz bezpieczeństwem materiału obrabianego.