Produkcja medali – jak to robimy?

Produkcja medali to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego z tak dużym zaangażowaniem podchodzimy do realizacji każdego projektu. Chcemy, aby każdy egzemplarz był wyjątkowy, a klient usatysfakcjonowany i zadowolony. Nasza szeroka oferta to efekt wieloletniej pracy zespołu ludzi z wiedzą, wszechstronnymi umiejętnościami i motywacją do działania.

Aktualnie w naszej ofercie dostępne są:

 

Wykonujemy medale z różnych materiałów, co warunkuje wykorzystywaną przy produkcji metodę, np. medale odlewane wykonywane są poprzez wypełnienie formy odlewniczej metalem ciekłym. Medale tłoczone produkujemy z wykorzystaniem specjalnej prasy i matryc tłoczących. Kolor medalom nadajemy w procesie malowania emalią lub farbą akrylową, dysponujemy urządzeniami do cięcia laserowego i galwanizacji, każdy medal w końcowej fazie produkcji jest polerowany w celu nadania mu gładkiej powierzchni i blasku.

Produkcja medali przebiega zawsze w kilku etapach. Zanim jednak rozpoczniemy właściwe działania, wykonujemy graficzny projekt medalu, a następnie wysyłamy go klientowi. Dzięki temu mamy pewność, że dobrze zrozumieliśmy jego oczekiwania i wymagania.

Nasze atuty

Nieustannie rozwijamy proces produkcji, chcąc zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, wspólnie tworzymy projekt specjalnie dla niego, który otrzymuje od nas całkowicie za darmo. Dopiero po jego akceptacji rozpoczynamy proces produkcji. Posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, pracujemy na wszechstronnych programach graficznych i informatycznych, tworzymy zespół ekspertów w swojej dziedzinie. Produkcja medali to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim satysfakcja, która motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań.