Realizacja zamówienia krok po kroku

Cenimy sobie przejrzyste zasady współpracy, dlatego stworzyliśmy plan działania, na podstawie którego realizujemy każde zamówienie klienta. Wszystkie medale – medale odlewane, medale szklane i tłoczone, medale z pleksi i medale z drewna wykonujemy po wcześniejszym zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta. Wykonujemy projekt lub realizujemy projekt dostarczony przez klienta, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, natomiast przy wycenie uwzględniamy ilość zamówionych produktów, zastosowane technologie i metodę produkcji.

1.WYCENA

Wiemy, iż nasz klient chce otrzymać produkt wysokiej jakości i w atrakcyjnie niskiej cenie. Jesteśmy świadomi roli ceny, jaką odgrywa ona przy podjęciu decyzji o zakupie. Zanim zrealizujemy zamówienie, dokonujemy wyceny, aby klient był świadomy, jakie koszty będzie zobowiązany ponieść z tytułu realizacji projektu w kolejnym etapie.

2.PROJEKT

Wykonujemy projekt zgodny ze wskazówkami i oczekiwaniami klienta. Medal jest bardzo indywidualną formą nagrody oraz uznania, dlatego przy projektowaniu uwzględniamy każdy szczegół, który może mieć znaczenie podczas wykonywania gotowego produktu.

3.ZAMÓWIENIE

Klient składa zamówienie, co jest potwierdzeniem akceptacji zaproponowanej przez nas ceny i projektu.

4.PŁATNOŚĆ

Proponujemy kilka form płatności, co ma na celu umożliwienie klientom najwygodniejszego dla nich wyboru. To klient decyduje, w jaki sposób chce dokonać zapłaty za wykonaną dla niego usługę.

5.PRODUKCJA

Produkcja medali, monet i innych trofeów bazuje na wcześniej przygotowanym projekcie. Wykorzystujemy modelowanie komputerowe 3D i nowoczesne metody produkcyjne. To pozwala nam wykonać medale odlewane, medale szklane i tłoczone, medale z pleksi i medale z drewna, medale ażurowe i malowane.

6.WYSYŁKA

Zawsze we wcześniej uzgodnionym terminie dostarczamy gotowy produkt do klienta. Istnieje możliwość jego osobistego odbioru w naszym sklepie w Warszawie.

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od nakładu, skomplikowania projektu, zastosowanej technologii i wybranej formy wysyłki.