Medale sportowe – szczególne wyróżnienie dla najlepszych

 

Organizujesz maraton? Jesteś odpowiedzialny za organizację turnieju piłki nożnej, siatkówki lub koszykówki? To Ty zostałeś wyznaczony do wyboru i zakupu nagród dla najlepszych pływaków? Pomożemy Ci stanąć na wysokości zadania! Polecamy medale sportowe w różnych wariantach. Nawet najmłodsi wiedzą, że za zwycięstwo, drugie i trzecie miejsce sportowcy otrzymują medale – kolejno złoty, srebrny i brązowy. Nie może ich zabraknąć podczas żadnego wydarzenia sportowego niezależnie od tego, czy uczestnikami są amatorzy czy zawodowcy.

Medale sportowe dostępne są w różnych cenach w zależności od materiału, z jakiego są wykonane, metod wykończenia i skomplikowania wzoru. Dla organizatorów bardziej prestiżowych zawodów sportowych polecamy medale odlewane i tłoczone. To metodą odlewania i tłoczenia wykonuje się medale, które przyznawane są sportowcom podczas mistrzostw i Igrzysk Olimpijskich. Efektownie prezentują się medale szklane, które także cieszą się dużą popularność i są obecne na dużych imprezach sportowych.

Jeżeli szukasz medali na mniej prestiżowe wydarzenie o zasięgu lokalnych lub szkolnym, możesz zdecydować się na medale z pleksi. Wykonywane zostały z tworzywa pozwalającego na barwienie ich na dowolny kolor, a dodatkowo są w atrakcyjnej cenie. Dla najmłodszych sportowców polecamy medale z drewna. Są bezpieczne, lekkie i z tworzywa, z którego można wyczarować prawdziwe cuda.

Wśród naszych propozycji znajdziesz medale sportowe skierowane organizatorów konkretnych zawodów, np. w pływaniu, biegach czy piłce nożnej. Ponadto wykonujemy w pełni spersonalizowane medale, które swoim kształtem, kolorem i charakterem nawiązują do organizowanego wydarzenia. Mamy swoje pomysły, jak również jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Jeżeli masz w głowie projekt medalu, który chciałbyś, abyśmy dla Ciebie stworzyli, skontaktuj się z nami, wysyłając nam opis medalu lub jego rysunek. Nie zawiedziemy Cię!