Płatność… i zaczynamy produkcję!

Jeden Twój ruch i rozpoczynamy produkcję! Aby dopełnić wszystkie formalności, przed realizacją Twojego zamówienia, powinieneś dokonać jeszcze płatności. To ostatni etap, w którym to Ty bierzesz czynny udział, w kolejnych to my musimy wywiązać się ze swoich obowiązków.

Płatność za zamówiony produkt dokonana może być w różny sposób. Proponujemy płatność przelewem na wskazane konto bądź też osobiście w naszym sklepie, jeżeli masz taką możliwość. To Ty decydujesz, płacisz tak, jak jest dla Ciebie najwygodniej. Po otrzymaniu płatności rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia.

Płatność przed wykonaniem usługi

Dlaczego najpierw płacisz, a później my realizujemy zamówienie? Przed płatnością otrzymujesz od nas projekt medalu lub statuetki, co pozwala Ci zapoznać się z produktem. Dzięki nowoczesnym programom graficznym i możliwości tworzenia grafiki 3D projekt jest precyzyjnym odwzorowaniem produktu finalnego, to prototyp, z którym zgodny w 100% będzie oryginał. Nie wymagamy od Ciebie płatności za projekt, jest on darmowy i nie musisz go zaakceptować. To pewnego rodzaju sprawdzian dla nas, czy jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Jeżeli okaże się, że nie, nie możemy wymagać od Ciebie wynagrodzenia.

Jeżeli jednak zaakceptujesz projekt, jest to dla nas sygnał, że stanęliśmy na wysokości zadania i nasz pomysł się podoba. Chcesz skorzystać z naszych usług? Kupić medale z drewna, medale odlewane, statuetki i inne produkty z naszej oferty? Dla nas ich wykonanie to ciężka, ale bardzo satysfakcjonująca praca. Gramy fair play – akceptujesz projekt, dokonujesz płatności, natomiast my realizujemy zamówienie. To bezpieczna forma współpracy zarówno dla klienta, jak również dla nas. Współpraca na jasnych zasadach to jeden z filarów naszej firmy.

Czekamy na Twoje zamówienie i płatność. Produkcja medali jest już gotowa, wystarczy jedynie sygnał do pracy. Czekamy na dopełnienie formalności i rozpoczynamy!