Wysyłka zamówienia do klienta

Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 20 dni roboczych i  jest uzależniony od kilku czynników:

Po wyprodukowaniu medalu lub statuetki niezwłocznie wysyłamy produkt do klienta. Zanim jednak klient go otrzyma, sprawdzamy, czy wszystkie elementy zostały wykonane poprawnie czy finalny produkt jest zgodny z zaproponowanym projektem. Ważne jest dla nas, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z naszej pracy. Spersonalizowany medal powinien więc być idealny, nie uznajemy żadnych kompromisów.

Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. W Europie posiada ona niemal 27 000 punktów, z czego w Polsce znajduje się w ponad 1900 lokalizacjach. DPD wybraliśmy z kilku powodów:

Z firmą współpracujemy od dłuższego czasu i zarówno my, jak również nasi klienci są usatysfakcjonowani jej usługami. Wysyłka zawsze przebiega zgodnie z zasadami oraz jest dostarczana na czas pod adres wskazany przez naszego odbiorcę. To współpraca korzystna dla każdej strony – dla DPD, dla nas i dla naszych klientów.

Koszt przesyłki uzależniony jest od wyboru formy dostawy. Koszt wysyłki kurierem wynosi 18,75 zł, z kolei, jeżeli klient zdecyduje się na paczkę pobraniową to jej koszt wynosi 28,75 zł. Każda wysyłka jest bezpiecznie pakowana i zabezpieczona, aby produkt nie uszkodził się podczas transportu. Termin realizacji zamówienia wynosi 3-4 dni robocze. W przypadku wyboru usługi express paczka dostarczana jest do klienta w krótszym czasie – poniżej 3 dni roboczych.

Wysyłka stanowi ostatni etap realizacji zamówienia. Nie jest to jednak koniec naszej współpracy! Zawsze możesz do nas wrócić i złożyć zamówienie ponownie na ten sam lub inny produkt. Cenimy sobie stałych klientów, nagradzając ich specjalnymi ofertami.