Pinsy i znaczniki na zamówienie – identyfikacja firmy oraz organizacji

Czy wiesz, że to pinsy były pierwszym gadżetem promocyjnym, wykorzystywanym przez firmy i organizacje przy okazji akcji reklamowych? Pinsy mają bardzo długą tradycję i wciąż cieszą się dużą popularnością. My również wykonujemy je na zamówienie naszych klientów. Obecnie wykorzystanie pinsów jest znacznie szersze. Są jedną z pamiątek, które przywozimy z wakacji, a także pełnią funkcję odznaczeń podczas uroczystości i konkursów. Najczęściej mają niewielkie rozmiary, jednak dzięki zaawansowanej technologii można na nich wykonać bardzo szczegółowe nadruki i grafiki. Realizujemy pinsy na zamówienie zgodnie ze wskazaniami naszych klientów.

Wysokiej jakości pinsy oraz znaczniki prosto od producenta

Pinsy i znaczniki doskonale sprawdzają się podczas imprez firmowych. Dzięki nim na targach nikt nie ma wątpliwości, z jakiej firmy czy organizacji jest konkretna osoba, łatwo jest ją rozpoznać. Ponadto, pinsy i znaczniki mogą być pamiątką, która przypomina nam o ważnych dla nas wydarzeniach, ma charakter sentymentalny i bezcenną wartość. Jesteśmy producentem, który dba o najwyższą jakość wyrobów, w związku z tym możesz mieć pewność, że pinsy i znaczniki spełnią Twoje oczekiwania.

 

 

 

 

 

 

 

Bogata oferta pinsów i znaczników

Naszym klientom proponujemy pinsy i znaczniki odlewane, wypalane, szczotkowane, wytłaczane i emaliowane. Tak duże możliwości to gwarancja ogromnego wyboru. Wykonując pinsy i znaczniki na zamówienie, stosujemy różne techniki, a znaczniki mogą mieć różną wielkość. Cena uzależniona jest więc od kilku czynników. Do najtańszych należą pinsy galwanizowane oraz odlewane. Ich mikroskopowe rozmiary nie są dla nas żadnym ograniczeniem. Na niewielkiej powierzchni możemy wykonać najbardziej szczegółowe logo, grafikę i napis.

Ciekawe gadżety reklamowe – wybierz pinsy oraz znaczniki od sprawdzonego producenta

Różnorodność kształtów, technik i wymiarów, kreatywność, a także nowoczesne zaplecze maszynowe to nasze największe atuty. Oferujemy pinsy i znaczniki, które są wykorzystywane przez firmy i organizacje jako gadżety reklamowe oraz promocyjne, a także element identyfikujący pracowników z firmą. To także doskonałe rozwiązanie również dla organizatorów kolonii i obozów dla dzieci, które z wakacji mogą przywieźć unikalną pamiątkę przypominającą im wspaniałe chwile spędzone w ciekawym miejscu z nowo poznanymi ludźmi. Realizujemy pinsy i znaczniki na zamówienie – szybko i w korzystnych cenach. Zapraszamy do współpracy!