Dodatki do medali – wstążki, etui i emblematy

Medale i inne trofea mają duże znaczenie dla zwycięzców oraz osób, które w ten sposób otrzymały uznanie od innych. Za każdym razem, kiedy wybieramy medal, chcemy, aby był on wyjątkowy, ponieważ ma być nagrodą lub odznaczeniem dla równie wyjątkowych osób. Nasza szeroka oferta medali pozwala stworzyć unikalny produkt, zrealizować najbardziej wymagający projekt, urzeczywistnić najbardziej kreatywny plan. Proponujemy medale odlewane i tłoczone, medale z pleksi, medale z drewna oraz medale stalowe i szklane. Ponadto, do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne metody oraz techniki. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Aby jeszcze bardziej dopasować produkt do ich oczekiwań, stworzyliśmy ofertę dodatków, wśród których są wstążki, etui i emblematy przeznaczone do medali, dla nadania im jeszcze bardziej oryginalnego wyglądu.

Etui to dodatek do medalu, świetnie sprawdzi się jako prezent. Medal zapakowany w eleganckie pudełko będzie prezentować się jeszcze bardziej efektownie, a ponadto będzie ochroną, która pozwoli mu zachować swój estetyczny wygląd przez długie lata. Każdy medal musi zostać zawieszony na szyi zwycięzcy, tak nakazuje tradycja. Wśród dodatków znajdziesz wstążki w różnych kolorach i wzorach, stanowiąc tym samym ciekawą ozdobę. W ofercie dostępne są wstążki jednostronne i dwustronne. Ponadto proponujemy emblematy wykonane z różnych materiałów przeznaczone do medali stalowych.

Dodatki do medali to dobry sposób na to, aby zmienić charakter odznaczenia, stworzyć unikalną nagrodę o niespotykanym designie. Nasza szeroka oferta produktów umożliwia realizacje bardzo kreatywnych projektów, wspólnie możemy wykonać medal godny najwyższego miejsca na podium. Medale świetnie sprawdzą się podczas zawodów sportowych, jubileuszów, imprez firmowych, a także urodzin bądź konkursów. Wybierz medal, a następnie dodatki, my natomiast zajmiemy się wykonaniem i realizacją zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie.