Dodatki do medali – wstążki, etui i emblematy

 

Medale i inne trofea mają duże znaczenie dla zwycięzców oraz osób, które w ten sposób otrzymały uznanie od innych. Za każdym razem, kiedy wybieramy medal, chcemy, aby był on wyjątkowy, ponieważ ma być nagrodą lub odznaczeniem dla równie wyjątkowych osób. Nasza szeroka oferta medali pozwala stworzyć unikalny produkt, zrealizować najbardziej wymagający projekt, urzeczywistnić najbardziej kreatywny plan. Proponujemy medale odlewane i tłoczone, medale z pleksi, medale z drewna oraz medale stalowe i szklane. Ponadto, do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne metody oraz techniki. Każde zlecenie realizujemy indywidualnie, chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Aby jeszcze bardziej dopasować produkt do ich oczekiwań, stworzyliśmy ofertę dodatków, wśród których są wstążki, etui i emblematy przeznaczone do medali, dla nadania im jeszcze bardziej oryginalnego wyglądu.

Etui to dodatek do medalu, świetnie sprawdzi się jako prezent. Medal zapakowany w eleganckie pudełko będzie prezentować się jeszcze bardziej efektownie, a ponadto będzie ochroną, która pozwoli mu zachować swój estetyczny wygląd przez długie lata. Każdy medal musi zostać zawieszony na szyi zwycięzcy, tak nakazuje tradycja. Wśród dodatków znajdziesz wstążki w różnych kolorach i wzorach, stanowiąc tym samym ciekawą ozdobę. W ofercie dostępne są wstążki jednostronne i dwustronne. Ponadto proponujemy emblematy wykonane z różnych materiałów przeznaczone do medali stalowych.

Dodatki do medali to dobry sposób na to, aby zmienić charakter odznaczenia, stworzyć unikalną nagrodę o niespotykanym designie. Nasza szeroka oferta produktów umożliwia realizacje bardzo kreatywnych projektów, wspólnie możemy wykonać medal godny najwyższego miejsca na podium. Medale świetnie sprawdzą się podczas zawodów sportowych, jubileuszów, imprez firmowych, a także urodzin bądź konkursów. Wybierz medal, a następnie dodatki, my natomiast zajmiemy się wykonaniem i realizacją zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. 

Etui na medale – wszystko musi mieć swoje miejsce

Wyjątkowe odznaczenie potrzebuje wyjątkowej oprawy. Medal do nich należy, dlatego należy zadbać o to, aby efektownie prezentowało się również po jego wręczeniu, jak też było właściwie zabezpieczone. Etui to praktyczny dodatek do medalu, który doskonale sprawdzi się jako oryginalne opakowanie. Wręczanie medali może odbywać się w różny sposób, szczególnie medale jubileuszowe lub pełniące funkcję odznaczenia nie zawsze są zawieszane na szyi. Alternatywą jest umieszczenie ich w eleganckim etui, które dostępne jest w naszym sklepie w wielu wariantach.

Proponujemy etui kasetkowe i półkasetkowe na mocnym oraz wytrzymałym szkielecie wykonanym z wysokogatunkowego materiału. Niektóre modele posiadają wyjmowane wkłady, inne wkłady stałe. Uniwersalnym etui jest etui okładkowe -  to wersja ekonomiczna z zachowaniem wysokiej jakości wykonania. Wnętrze każdego etui to cokolik wykonany z welurowej tkaniny, który posiada wgłębienie dopasowanie precyzyjnie do średnicy medalu. Jego wyjęcie ułatwia tasiemka.

Etui występują w różnych kolorach. Do najczęściej wybieranych przez naszych klientów należą granat i czerwień. Ponadto dysponujemy etui np. w kolorze zielonym.

Dla najmniej wymagających klientów przygotowaliśmy etui plastikowe dostępne w atrakcyjnie niskiej cenie. Wszystkie nasze propozycje przeznaczone są na medale odlewane, medale z drewna, medale szklane i medale z pleksi. Są również etui dedykowane do konkretnych wariantów medali.

Niezależnie od tego, czy wręczenie nagrody jest bardziej lub mniej oficjalne, powinno mieć ono odpowiednią oprawę. Dzięki naszym etui każde wydarzenie nabierze bardziej wyniosłego charakteru. Oprócz szerokiej palety futerałów proponujemy medale w różnych kształtach, wykonane z takich materiałów, jak drewno, pleksi i szkło, medale odlewane i tłoczone. Możesz zdecydować się na medale ażurowe i malowane. Nasza kompleksowa oferta pozwoli Ci stworzyć nagrodę adekwatną do charakteru wydarzenia.

 

Wstążki do medali – praktyczna ozdoba trofeum

Trudno sobie wyobrazić medal bez wstążki, która pozwala zawiesić to szczególne odznaczenie na szyi zwycięzcy. Medal jest powodem do dumy, natomiast chwila jego wręczenia powinna mieć wyniosły charakter. Decydując się na jego zakup, nie możesz zapomnieć o wstążce. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wręczenie medalu przebiegło zgodnie z tradycją.

Wstążki, które proponujemy dostępne są w wielu wariantach. Możesz je dopasować pod względem kolorystycznym do charakteru wydarzenia. Jesteś organizatorem szkolnego turnieju w piłkę nożną, mistrzostw w biegach dla kobiet i mężczyzn, a może to Ty odpowiadasz za oprawę turnieju w piłkę siatkową? Nie możesz zapomnieć o szczegółach! Wstążki mogą być jednolitym kolorze lub w wariantach wielokolorowych – w paski lub kratkę. W ofercie znajdziesz taśmy uniwersalne, jak te w barwach narodowych poszczególnych krajów. Każda z nich zakończona jest wytrzymałym karabińczykiem, który pozwoli Ci przymocować do niego medal. Różnią się również szerokością.

W jaki sposób eksponować medale?

Medale są wyjątkową nagrodą, które przypominają nam o naszych osiągnięciach. Warto je odpowiednio eksponować, w czym pomóc nam mogą wstążki pozwalające zawiesić je w dowolnym miejscu. Najłatwiej jest je po prostu zawiesić na ścianie, mocując je przy pomocy gwoździków lub haczyków. Wykorzystać możemy także wieszaki na medale, które swoim wzornictwem nawiązują do dziedziny, w którym odnieśliśmy liczne sukcesy. Innym sposobem eksponowania medali są ramki lub korkowa tablica. Za każdym razem potrzebować będziemy wstążki umożliwiającej przymocowanie medalu.

W naszym sklepie znajdziesz dziesiątki wzorów i kolorów wstążek. Niewielkim kosztem możesz stworzyć nagrodę, która będzie odznaczać się unikalnym i efektownym wyglądem. Wstążki w różnych kolorach, wzorach i szerokościach, wykonane z mocnych materiałów, z praktycznym karabińczykiem.

 

Emblematy – stwórz medal idealny

Chcesz zrealizować swój indywidualny projekt medalu sportowego, jubileuszowego, uznaniowego, dla dzieci bądź też bliskiej Ci osoby? Twoim oczekiwaniom nie sprostał jeszcze żaden produkt? Proponujemy Ci emblematy przeznaczone do medali i pucharów. To dzięki nim możesz zrealizować swój pomysł na medal idealny.

Emblematy dostępne są w wielu wariantach, co znacznie ułatwia wybór tego, który spełnia Twoje oczekiwania. Wśród nich znajdziesz emblematy hologramowe, błyszczące niczym zwycięzca po odniesionym sukcesie, będzie idealnie pasować do wydarzeń sportowych, ale też sprawdzi się jako prezent dla jubilata. Samoprzylepne emblematy są bardzo praktyczne, z łatwością umieścisz je na wybranym przez siebie medalu. Ponadto możesz zdecydować się na emblematy aluminiowe dostępne w wielu rozmiarach i z atrakcyjną grafiką. Proponujemy emblematy przedstawiające różne dyscypliny sportowe, z cyfrą odpowiadającą miejscu, które zajął zawodnik, a także emblematy uniwersalne, które możesz wykorzystać dowolnie przy okazji różnych uroczystości.

Nie znalazłeś wzoru, który jest najbliższy Twoim oczekiwaniom? Możesz stworzyć swój unikalny projekt, a my wykonamy go dla Ciebie. Realizujemy zamówienia na emblematy w wielu rozmiarach i kształtach. Wykonujemy mniej oraz bardziej szczegółowe grafiki, dzięki czemu nasze produkty spotykają się z uznaniem najbardziej wymagających klientów. Z naszych usług korzystają organizatorzy wydarzeń sportowych i kulturowych, szkoły i przedszkola, firmy i klienci indywidualni. Pomagamy w wyborze odpowiedniego produktu, dopasowując go do oczekiwań i wymagań klienta. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko emblematy, ale też wstążki do medali i etui, a także medale z drewna, pleksi i szkła, medale odlewane, stalowe i tłoczone. Możesz skorzystać z gotowych propozycji lub stworzyć i przedstawić nam swój projekt. Dołożymy wszelkich starań, aby wykonany przez nas emblemat był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.