Medale odlewane z surowca najwyższej jakości

Do ich wykonania wykorzystujemy surowiec wysokiej jakości, stanowią przecież efektowne pamiątki, którymi każdy chce pochwalić się nie tylko znajomym, ale też kolejnym pokoleniom. Ich wartość jest nieoceniona, dla niektórych to pamiątki przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Zapewniamy medale sportowe w niewygórowanych cenach

Eleganckie wyróżnienia towarzyszą największym wydarzeniom sportowym. Otrzymać je można na turniejach, podczas rozgrywek, mistrzostw i Igrzysk Olimpijskich. Są obecne także na mniej prestiżowych wydarzeniach, np. podczas zawodów szkolnych, miejskich i wojewódzkich. Każdy jednak marzy o tym, aby medal sportowy znalazł się na jego szyi. Wybierając nasz sklep internetowy i nasze produkty, spełnisz marzenia wielu młodych talentów ze świata sportu. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz korzystne ceny.

Medale odlewane – perfekcja i precyzja

Każdy projekt jest dla nas tak samo ważny. Po odlaniu produkty są one szlifowane, galwanizowane, malowane i szlifowane. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego liczy się dla nas każdy szczegół i najmniejszy detal. Zapewniamy, że wykonane na specjalne zamówienia produkty spełnią Twoje oczekiwania, zachwycą Ciebie i osoby, które go otrzymają. To unikalna pamiątka o bezcennej wartości wykonana z największą precyzją, aby każde wydarzenie nabrało prestiżowego charakteru.

 

Medale odlewane godne najwyższego uznania

Zachwycają swoim unikalnym wyglądem, są uznawane za jedną z atrakcyjniejszy form medali sportowych, które dostępne są w naszej ofercie. Ze względu na duży nakład pracy, ich cena jest wyższa, szczególnie przy zamówieniu jednego egzemplarza. Jedna sztuka to koszt od 300 zł – im większy nakład, tym cena niższa. Wykonywane są z aluminium i cynku. Modele odlewane wykonujemy z wykorzystaniem różnych technik. Podobnie jak w przypadku wyrobów tłoczonych są kolorowane, malowane oraz galwanizowane, ponadto dostępne są w wersji ażurowej.

Każdy medal odlewany stanowi doskonałą formę uznaniową podczas wydarzeń jubileuszowych i biznesowych. Są wybierane także jako nagrody dla sportowców. Mają wszechstronne zastosowanie, przez co znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Oferujemy gotowe wzory, jak też jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Dostosowujemy się do oczekiwań naszego klienta, ponieważ mamy świadomość, że każdy medal powinien być unikalny, jedyny w swoim rodzaju, może być pamiątką, która będzie zabierać nas w podróż do najwspanialszych wspomnień. Modele odlewane są przygotowane na specjalne zamówienia. Produkcja przebiega z wykorzystaniem najnowszych sprzętów i wysokiej jakości materiałów. Wśród naszych propozycji znajdziesz egzemplarze imitujące srebro, brąz i złoto, wykonane z niklu i basemetalu. Mogą mieć dowolny kształt, zarówno klasyczny okrągły lub kwadratowy, jak również bardziej oryginalny i finezyjny.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jeszcze więcej o medalach odlewanych serdecznie zapraszamy do kontaktów telefonicznego pod numerem telefonu +48 661644644, +48661663644 lub mailowo produkcja@medalowo.pl