Medale odlewane z surowca najwyższej jakości

Do wykonania medali odlewanych wykorzystujemy surowiec wysokiej jakości, medal jest przecież pamiątką, którą każdy chce pochwalić się nie tylko znajomym, ale też kolejnym pokoleniom. Jego wartość jest nieoceniona, dla niektórych to pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Zapewniamy medale sportowe w niewygórowanych cenach

Medale towarzyszą największym wydarzeniom sportowym. Otrzymują je sportowcy na turniejach, podczas rozgrywek, mistrzostw i Igrzysk Olimpijskich. Są obecne także na mniej prestiżowych wydarzeniach, np. podczas zawodów szkolnych, miejskich i wojewódzkich. Każdy jednak marzy o tym, aby medal sportowy znalazł się na jego szyi. Wybierając nasz sklep internetowy i nasze produkty, spełnisz marzenia wielu młodych talentów. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz korzystne ceny.

Medale odlewane – perfekcja i precyzja

Każdy medal jest dla nas tak samo ważny. Po odlaniu są one szlifowane, galwanizowane, malowane i szlifowane. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego liczy się dla nas każdy szczegół i najmniejszy detal. Zapewniamy, że wykonane na specjalne zamówienia medale odlewane spełnią Twoje oczekiwania, zachwycą Ciebie i osoby, które go otrzymają. To unikalna pamiątka o bezcennej wartości wykonana z największą precyzją, aby każde wydarzenie nabrało prestiżowego charakteru.

 

 

 

Medale odlewane godne najwyższego uznania

Zachwycają swoim unikalnym wyglądem, są uznawane za jedną z atrakcyjniejszy form medali, które dostępne są w naszej ofercie. Ze względu na duży nakład pracy, ich cena jest wyższa, szczególnie przy zamówieniu jednego egzemplarza. Jeden medal odlewany to koszt od 300 zł, im większy nakład, tym cena niższa. Wykonywane są z aluminium i cynku. Medale odlewane wykonujemy z wykorzystaniem różnych technik. Podobnie jak w przypadku medali tłoczonych są kolorowane, malowane oraz galwanizowane, ponadto dostępne są w wersji ażurowej.

 

Medale odlewane stanowią doskonałą formę uznaniową podczas wydarzeń jubileuszowych i biznesowych. Są wybierane także jako nagrody dla sportowców. Mają wszechstronne zastosowanie, przez co znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Oferujemy gotowe wzory, jak też jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Dostosowujemy się do oczekiwań naszego klienta, ponieważ mamy świadomość, że każdy medal powinien być unikalny, jedyny w swoim rodzaju, może być pamiątką, która będzie zabierać nas w podróż do najwspanialszych wspomnień. Medale odlewane są więc przygotowane na specjalne zamówienia. Produkcja medali przebiega z wykorzystaniem najnowszych sprzętów i wysokiej jakości materiałów. Wśród naszych propozycji znajdziesz medale imitujące srebro, brąz i złoto, wykonane z niklu i basemetalu. Mogą mieć dowolny kształt, zarówno klasyczny okrągły lub kwadratowy, jak również bardziej oryginalny i finezyjny.

 

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jeszcze więcej o medalach odlewanych serdecznie zapraszamy do kontaktów telefonicznego pod numerem telefonu +48 661644644, +48661663644 lub mailowo produkcja@medalowo.pl