Stwórz medal według własnego projektu – Medalowo.pl zaprasza!

Medale wykorzystywane są do upamiętniania ważnych wydarzeń. Często stanowią także formę odznaczenia – symbolizują nagrodę bądź wyróżnienie. Najpopularniejsze z nich mają okrągły kształt i wykonane są z metalu. To klasyka, która znana jest od wielu lat. Ich początki sięgają bowiem XIV-wiecznych Włoch. W Polsce natomiast pierwszy medal wykonano w 1508 roku dla Jana V Thurza, wrocławskiego biskupa. Od tego momentu w projektowaniu medali zmieniło się wiele. Mogą one mieć zarówno skromną formę, klasyczny wygląd, jak i unikalny kształt. Modne stało się także łączenie różnych materiałów oraz kolorów. Pozwala nam to na przygotowanie bogatej oferty naszego sklepu internetowego.

 

 

           

 

 

Medale o różnych kształtach i kolorach

Swoje propozycje produktowe dostosowujemy do Twoich potrzeb. Tym sposobem znajdziesz u nas m.in. medale odlewane z aluminium i cynku. Polecamy także te wykonane z pleksi – wybierane przede wszystkim przez szkoły oraz przedszkola. Dysponujemy również medalami drewnianymi, szklanymi czy stalowymi. Oferujemy ich malowanie farbą akrylową, olejną bądź pokrycie nadrukiem na indywidualne zamówienie. Ponadto jesteśmy otwarci na nowe techniki i chętnie wykorzystujemy je w produkcji. Dzięki temu wykonamy dla Ciebie zarówno medale szkolne, jubileuszowe, wojskowe, jak i sportowe. Do każdego z nich proponujemy oczywiście ozdobną wstążkę.

Przypinki, statuetki, medale i wiele więcej – sprawdź propozycje od Medalowo.pl!

Medale na indywidualne zamówienie powstaną dla Ciebie po wcześniejszej konsultacji. Podobnie w przypadku odznak sportowych, monet okolicznościowych i statuetek, którymi również dysponujemy w swojej ofercie. Czekamy zarówno na gotowe zlecenia Klientów, jak i wstępne pomysły co do projektowania. W drugim przypadku służymy radą naszych wykwalifikowanych ekspertów. Z przyjemnością doradzimy i podzielimy się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Gwarantujemy precyzję wykonania oraz wysokogatunkowe materiały, które znajdują się w naszej pracowni i są wykorzystywane do produkcji każdego z wyrobów. Dowolny kształt, kolor i rozmiar – to Ty decydujesz o efekcie naszej pracy. To Ty jesteś współrealizatorem swojego zamówienia niezależnie od tego, czy jest to tylko metalowa przypinka, tłoczony medal, czy też statuetka z drewna.