Medale z pleksi – nowoczesna forma odznaczenia

Medale odlewane, tłoczone i stalowe to produkty, które dostępne są na rynku już od kilku lat. Wykonywanie ich z pleksi jest natomiast rozwiązaniem stosunkowo nowym. Chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do oferty naszego sklepu internetowego. Umożliwia nam to projektowanie medali zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi we wzornictwie.

Tanie medale na zamówienie – postaw na te wykonane z pleksi

Bezbarwne pleksi jest łudząco podobne do szkła. Świetnie prezentują się na nim kolorowe elementy nadające całości efektownego wyglądu. Ponadto, jest to tworzywo, pozwalające na wykonanie znacznie tańszych medali niż te ze szkła. Fakt ten nie wpływa jednak na ich jakość, co jeszcze bardziej przekonuje Klientów do ich wyboru. Decydując się na medale z pleksi, otrzymają oni oryginalny produkt w dobrej cenie. Niezależnie od tego, czy będą to odznaki sportowe, czy też medale jubileuszowe, gwarantujemy profesjonalną i szybką realizację zamówienia. Zapewniamy także personalizację oraz zachowanie formy ustalonej w trakcie projektowania.

 

Medal grawerowany z Twoim nadrukiem – idealna nagroda dla każdego!

Umożliwiamy wykonanie na medalach z pleksi grawera zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klientów. Jest to ciekawa alternatywa dla produktów z innych tworzyw m.in. stalowych, szklanych czy drewnianych – tańsza, jednak równie atrakcyjna. Medale z pleksi łączą w sobie walory estetyczne ze stosunkowo niską ceną. Mogą być przezroczyste lub kolorowe w zależności od oczekiwań. Wzbogacamy je o grawer i dowolny napis, nadajemy im kształt, wyróżniający je spośród innych dostępnych propozycji. Pleksi jest materiałem bardzo plastycznym i łatwym w obróbce, pozwalając nam tym samym na wykorzystanie całego potencjału naszej kreatywności. Gwarantujemy, że takie trofeum będzie idealnym zwieńczeniem każdego wydarzenia sportowego i kulturalnego.

 

Każdego z Państwa który chce się dowiedzieć więcej na temat medali z tworzyw sztucznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 661644644 lub wizyty w naszym salonie w Warszawie, obok ronda Wiatraczna ul. Grochowska 178/187 .