Wycena produkcji medalu, emblematu, statuetki

Ceny poszczególnych produktów podane są na naszej stronie internetowej. Decydując się na indywidualny projekt, niezbędna jest jednak wycena realizowanego zamówienia. Do każdego klienta i projektu pochodzimy indywidualnie, jesteśmy świadomi różnić w oczekiwaniach naszych klientów, a także ich wymagań. W celu dokonania wyceny prosimy o przesłanie materiałów, które są nam niezbędne zarówno na tym etapie współpracy, jak również później przy wykonywaniu projektu i produkcji. Wycena ma na celu przedstawienie klientowi kosztów, które są związane z jego zamówieniem. Może on zdecydować się na naszą usługę bądź też zrezygnować – decyzja zawsze podejmowana jest przed rozpoczęciem dalszej współpracy. To niezobowiązujący etap, wycena jest oczywiście bezpłatna.

Czego będziemy od Ciebie potrzebować?

Aby dokonać wyceny zamówienia, prosimy o przesłanie następujących informacji:

  • planowany termin realizacji – w jakim terminie chcesz otrzymać od nas gotowy produkt
  • wielkość zamówienia – ile sztuk wybranego produktu zamawiasz
  • wielkość medalu lub monety – jego średnica i grubość
  • opis produktu – szkic, zdjęcie lub opis słowny
  • elementy graficzne, jakie chcesz, aby zostały umieszczone na medalu/monecie
  • dodatkowe elementy, jak np. wstążki, etui i taśmy

 

Cenną dla nas informacją będzie również budżet, jaki chciałbyś przeznaczyć na produktu. To pomoże nam dopasować technikę wykonania, materiały, jakie wykorzystamy, a także metodę wykończenia.

W celu ułatwienia kontaktu prosimy także o podanie adresu e-mail lub/i numeru telefonu. Może się okazać, iż będziemy chcieli dowiedzieć się więcej na temat oczekiwanego od Ciebie zamówienia i uzyskać więcej informacji na jego temat.

Wycena jest przygotowana w oparciu o podane przez Ciebie informacje. Po akceptacji ceny wykonamy dla Ciebie projekt, który następnie po dokonaniu płatności zrealizujemy. Dotyczy to produktów tj.:

 

Masz pytania zadzwoń tel. (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644.