Medale okazjonalne na rocznice, na wydarzenie, na prezent

 

 

Medale kojarzą się większości z wydarzeniami sportowymi. Słusznie, bowiem to właśnie podczas zawodów nagradzamy nimi najlepszych sportowców. Coraz częściej jednak sięgamy po nie z innych okazji, np. ważnych wydarzeń kulturowych, jako forma prezentu czy też rocznicy. Medale okazjonalne zyskują coraz większą popularność, tym bardziej że ich wybór jest bardzo duży, a możliwości personalizacji nieograniczone.

Medale okazjonalne upodobały sobie m.in. firmy. Doskonale sprawdzają się podczas rocznic ich założenia, ale też zatrudnienia konkretnego pracownika. Będą idealnym upominkiem dla tych, których chcemy w sposób szczególny wyróżnić za ich pracę oraz zaangażowanie. Można je wykorzystać w promocji firmy, wręczając np. klientom czy też kontrahentom.

Medale okazjonalne stanowią dobry sposób, aby podnieść rangę jakiegoś wydarzenia do bardziej prestiżowej. Jeżeli zależy Ci, aby wydarzenie kulturalne, które organizujesz, nie było jednym z wielu, wybierz jedną z naszych propozycji medali. Mogą być to medale z pleksi, medale szklane, a nawet drewniane. Z pewnością w wydarzeniu uczestniczyć będą goście, którzy zasługują na specjalne uznanie.

Nie tylko dla firm, ale dla każdego! Medale okazjonalne mogą być oryginalnym prezentem dla bliskich np. na urodziny, imieniny, rocznicę czy ślub. Na pewno ucieszą się z nich dzieci, które organizują przyjęcie urodzinowe dla swoich kolegów i koleżanek. Medal można wręczyć jubilatowi, ale też każdemu dziecku np. w formie pamiątki czy nagrody w konkursie. Dla najmłodszych polecamy medale z drewna. Są bezpieczne i lekkie, możemy z nich wykonać dowolny wzór i wzbogacić o odpowiedni grawer, aby były tymi wyjątkowymi. Może wygrawerujemy na nim imię Twojego dziecka lub datę jego urodzin. To od Ciebie zależy, jak będzie wyglądał medal dla najbliższej Ci osoby.

Medale okazjonalne wręczamy wyjątkowym osobom na specjalne okazje. Skorzystaj z naszych propozycji bądź indywidulanie  stwórz projekt, który dla Ciebie zrealizujemy.